Kaip tai veikia?

Šioje ieškauDievo.lt svetainėje yra kursai apie Dievą, tikėjimą, Jėzų, gyvenimą ir kitomis temomis. Visi kursai nemokami.

 

Asmeninis sielovadininkas

Daugumoje kursų jus lydės asmeninis sielovadininkas. Šis žmogus internetu atsakys į jūsų klausimus, komentarus, pakomentuos jūsų atsakymus į  kurso klausimus. Viso kurso metu jūs bendrausite su savo vienu sielovadininku.

 

Sielovadininko parinkimas

Sielovadininkas jums parenkamas ne automatiškai. Pasistengsime surasti jums labiausiai tinkantį sielovadininką.

 

Pamokos ir užduotys

Kursą sudaro pamokos. Tai tekstas su paveiksliukais bei, kartais, video medžiaga. Kai kuriose pamokose jūsų paprašysime kažką parašyti arba atlikti kitą užduotį. Šių klausimų pagalba kurso medžiaga jums taps daug praktiškesnė.

 

Atsakymo greitis

Kai atsakysite į klausimus, jūsų sielovadininkas gaus pranešimą, peržiūrės jūsų atsakymus/komentarus ir jums asmeniškai atsakys. Argi tai ne puiku? Kadangi tai atlieka sielovadininkas, kuris yra žmogus, tai čia nėra jokių automatinių atsakymų! Sielovadininkas stengsis jums atsakyti kiek galima greičiau, daugiausia per kelias dienas.

 

Turite daugiau klausimų?

Jei jums iškils daugiau klausimų - užduokite juos savo sielovadininkui. Arba galite parašyti mums adresu info@ieskaudievo.lt