Kas yra e.sielovadininkas?

Gyvename informacijos amžiuje, kai ji į mus plūsta iš visų pusių, tačiau daugeliui iš mūsų sunku ją pritaikyti. Kaip tai, ką sužinome apie Dievą, pritaikyti savo gyvenime, kad mūsų tikėjimas nebūtų atitrūkęs nuo realybės?

Čia gali padėti e.sielovadininkas(-ė). E.sielovadininkas(-ė) padės jums studijuoti kai kuriuos kursus, atidžiai perskaitys jūsų žinutes ir padrąsins, kai ieškosite Dievo ar dvasiškai tobulėsite. Pasitelkdamas ugdomojo vadovavimo  klausimus, ji(s) padės atrasti atsakymus į jūsų problemas, nepateikdamas „teisingo“ sprendimo. Ji(s) bus jums prieinamas kaip lygiavertis pašnekovas ir lydės Dievo atradimo kelionėje.

Kaip iš e.ugdomojo vadovavimo gauti kuo daugiau naudos?

e.sielovadininkas

  • Būkite atviri ir sąžiningi. Jūsų bendravimas su e.sielovadininku(-e) yra anoniminis, todėl nėra prasmės ką nors slėpti. Kuo geriau e.sielovadininkas(-ė) susipažins su jūsų požiūriu ir problemomis, tuo lengviau bus jums padėti.
  • Nebijokite užduoti klausimų. Joks klausimas nėra kvailas, nepatogus ar nenaudingas. Turite unikalią galimybę aptarti klausimus, į kuriuos visada ieškojote atsakymų!
  • Atsakykite savo e.sielovadininkui(-ei) greitai ir aiškiai. Taip daug greičiau judėsite savo atsakymų ieškojimo ir radimo kelionėje.


Viršdenominacinis požiūris

Mūsų e.sielovadininkai(-ės) neatstovauja jokiai konkrečiai bažnyčiai; jie(-os) laikosi viršdenominacinio požiūrio, t.y. siekia supažindinti jus su tuo, ką pats Dievas apie save sako savo Šventajame Rašte (Biblijoje).

Mūsų e.sielovadininkai yra pagrindinių Lietuvos krikščioniškų bažnyčių (ne sektų) nariai, todėl savo pokalbiuose daugiausia dėmesio skirs tam, kas mums, visų bažnyčių krikščionims, yra bendra, o ne klausimams, kurie laikui bėgant mus suskaldė. Jie nėra psichologai ar teologai, bet brandūs ir patyrę krikščionys, praėję kruopščią atranką ir kokybiškus e.sielovados mokymus.

Esame čia dėl jūsų ir norime padėti jums jūsų dvasinėje kelionėje... nes mums jūs rūpite!