Kaip įveikti nerimą ir baimę
Atgal

Kaip įveikti nerimą ir baimę

(4 apžvalgų)
96 dalyvių
Asmeninis kursas
Individualus kursas be e. sielovadininko
Mokykitės internetu jums patogiu laiku
Kurso trukmė 1-2 valandos
Praktiniai patarimai, klausimai apmąstymui
Konfidencialu, anonimiška, nemokama
Ar jus kamuoja nerimas ir baimė? Gal šie jausmai tokie dideli, kad paralyžiuoja jūsų kasdienę veiklą? Šiame nemokamame internetiniame kurse rasite patarimų, kaip suprasti savo jausmus ir įveikti baimę bei nerimą.

Visiškai suprantama, jei pastaruoju metu jaučiate baimę, netikrumą ir nerimą. Pastaruosius kelerius metus tiek daug kartų girdėjome žodį „krizė“. Politinė padėtis, pandemija, karas kaimyninėje šalyje, pabėgėlių krizė, santykių ir finansinės problemos – visa tai veikia mūsų psichinę ir fizinę sveikatą. Kaip visa tai įveikti? Ar jaučiate, kad kasdienio gyvenimo rūpesčiai atima iš jūsų džiaugsmą?

Nesijaudinkite. Jūs nesate vieni! Šiame kurse mokysitės atpažinti savo emocijas ir rasite patarimų, kaip į jas reaguoti.

Jame apžvelgsime, ką reiškia mūsų jausmai ir kada į juos reikia atkreipti dėmesį. Aptarsime, kaip padėti sau, kada ieškoti profesionalios pagalbos ir kur kreiptis. Remsimės šiuolaikinių terapeutų ir žmonių, kurie patys kenčia nuo nerimo sutrikimų, patarimais. Taip pat aptarsime, kokį vaidmenį įveikiant nerimą atlieka pasitikėjimo ir gyvenimo prasmės paieškos.

Pradėkime!

Norime padėkoti mūsų partneriams iš Slovakijos, kad suteikė šį kursą mūsų auditorijai.
Kurso atsiliepimai
4.8
Kurso įvertinimas
75%
25%
0%
0%
0%
Rodyti daugiau atsiliepimų