5 meilės kalbos

Pasauliniu bestseleriu paremtas kursas, skirtas ne tik sutuoktiniams, bet ir visiems, kurie nori pagerinti savo santykius. Jei manote, kad kitam asmeniui nepatinkate, nebūtinai tai turi taip ir likti.

5 meilės kalbos
Pradėti naują kursą dabar

Kurso aprašymas

Dažnai nesuprantame, kiek yra įvairių būdų, kuriais žmogus gali parodyti mums savo jausmus. Pasąmoningai tikimės, kad kiti mums meilę rodys taip, kaip ir mes jiems rodome. Tačiau žinomas amerikiečių psichologas Gary Chapmanas nustatė, kad meilės parodymo būdų yra daugiau nei vienas. Jis juos pavadino meilės kalbomis. Jei du žmonės kalba skirtingomis kalbomis, nė vieno iš jų poreikiai nebus patenkinti. Kitaip tariant, tai, kaip vienas rodo meilę, kitam gali būti visiškai nesuprantama.

Gary Chapmano knyga „Penkios meilės kalbos“ yra pasaulinis bestseleris santykių konsultavimo tema. Ši knyga padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje kurti ir plėtoti meilės santykius.

Šia knyga paremtame kurse sužinosite apie penkias pagrindines meilės kalbas, kurios yra gerų ir harmoningų jūsų santykių su kitu žmogumi raktas. Jei suprasite ir išmoksite kalbėti kito žmogaus meilės kalba, jūsų šansai užmegzti ilgalaikius ir visaverčius santykius labai padidės. Šias idėjas galima pritaikyti beveik visuose mūsų santykiuose: su sutuoktiniu, draugais, kolegomis, vaikais ar tėvais.

Tikimės, kad šis trumpas kursas veiksmingai supažindins jus su Gary Chapmano knyga „Penkios meilės kalbos“ ir padės pagerinti jūsų santykius!

P. S.: Šis internetinis kursas paremtas knyga „Penkios meilės kalbos“. Jame rasite skirtingų meilės kalbų aprašymus, jų praktinio pritaikymo pavyzdžių ir trumpą testą. Kurse pateikiamas ne visas knygos turinys. Knygą galite įsigyti ČIA. Knygos audio ištrauka.

Kurso turinys

Sveiki prisijungę prie kurso!
Pradėti naują kursą dabar
Emocijų rezervuaras
Kai atiduodate visas jėgas, bet to nepakanka
Skirtingos kalbos
Pirmoji meilės kalba: palaikymo žodžiai
Antroji meilės kalba: dėmesys
Prisiminimų saugykla
Trečioji meilės kalba: dovanų gavimas
Ketvirtoji kalba: paslaugos
Penktoji meilės kalba: fizinis prisilietimas
Peržiūra
Kaip taikyti meilės kalbas
Testas
Knyga
Rekomenduokite šį kursą kitiems
Vienybėje slypi stiprybė

Kurso atsiliepimai

Pasirengęs pradėti?

Užsirašykite į šį nemokamą internetinį kursą!

Pradėti naują kursą dabar
Daugiau iš Course categories: All courses