5 meilės kalbos
Atgal

5 meilės kalbos

(7 apžvalgų)
47 dalyvių
Asmeninis kursas
Individualus kursas be e.sielovadininko
Mokykitės internetu jums patogiu laiku
Kurso trukmė 1-2 valandos
Praktiniai patarimai, klausimai apmąstymams
Konfidencialu, anonimiška, nemokama
Pasauliniu bestseleriu paremtas kursas, skirtas ne tik sutuoktiniams, bet ir visiems, kurie nori pagerinti savo santykius. Jei manote, kad kitam asmeniui nepatinkate, nebūtinai tai turi taip ir likti.

Dažnai nesuprantame, kiek yra įvairių būdų, kuriais žmogus gali parodyti mums savo jausmus. Pasąmoningai tikimės, kad kiti mums meilę rodys taip, kaip ir mes jiems rodome. Tačiau žinomas amerikiečių psichologas Gary Chapmanas nustatė, kad meilės parodymo būdų yra daugiau nei vienas. Jis juos pavadino meilės kalbomis. Jei du žmonės kalba skirtingomis kalbomis, nė vieno iš jų poreikiai nebus patenkinti. Kitaip tariant, tai, kaip vienas rodo meilę, kitam gali būti visiškai nesuprantama.

Gary Chapmano knyga „Penkios meilės kalbos“ yra pasaulinis bestseleris santykių konsultavimo tema. Ši knyga padėjo milijonams žmonių visame pasaulyje kurti ir plėtoti meilės santykius.

Šia knyga paremtame kurse sužinosite apie penkias pagrindines meilės kalbas, kurios yra gerų ir harmoningų jūsų santykių su kitu žmogumi raktas. Jei suprasite ir išmoksite kalbėti kito žmogaus meilės kalba, jūsų šansai užmegzti ilgalaikius ir visaverčius santykius labai padidės. Šias idėjas galima pritaikyti beveik visuose mūsų santykiuose: su sutuoktiniu, draugais, kolegomis, vaikais ar tėvais.

Tikimės, kad šis trumpas kursas veiksmingai supažindins jus su Gary Chapmano knyga „Penkios meilės kalbos“ ir padės pagerinti jūsų santykius!


P. S.: Šis internetinis kursas paremtas knyga „Penkios meilės kalbos“. Jame rasite skirtingų meilės kalbų aprašymus, jų praktinio pritaikymo pavyzdžių ir trumpą testą. Kurse pateikiamas ne visas knygos turinys. Knygą galite įsigyti ČIA. Knygos audio ištrauka.

Kurso atsiliepimai
5.0
Kurso įvertinimas
100%
0%
0%
0%
0%
Rodyti daugiau atsiliepimų